Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер защити нападателя си Жервиньо. Според французина, националът на Кот Д'Ивоар е изключително чувствителен и се нуждае от поддръжка.
Знам, че Жервиньо е под голямо напрежение заради критиките, че не реализира положения си. След Купата на Африка наистина направи някои пропуски, но съм уверен, че края на сезона той ще бъде голямото ни оръжие в атака", заяви Венгер.
'Той е много чувствителен, нуждае се от поддръжка. Той най-много иска да играе добре, защото много обича футбола. Нормално, като не вкарва, се чувства зле", подчерта мениджърът на „топчиите".
„Жервиньо обаче допринася много за отбора. Добър дрибльор е и може лесно да изостри всяка ситуация. Дано голът му срещу Суонзи му вдъхне повече увереност", завърши с надежда Венгер.
Tupan
на 18.03.2013 в 15:25:48 #2Жервиньо - гей
Това ли ни казма мусюто 
Didogun
на 18.03.2013 в 14:01:25 #1Айде чувствителните да се хващат под ръчичка и друм. Кой от къде е. Жервиньото да се връща дома пак да подскача по лианите с родата, Мосюто да отива на майка си в кафевия салон. Диабита, Бакарита, Верминаторчета да се стягат иначе и тях ги пишем в графата чувствителни.