Треньорът на Манчестър Сити Коло Туре излезе пред медиите вместо отсъстващия Жозеп Гуардиола и коментира предстоящия мач от 16-ия кръг на Висшата лига срещу Кристъл Палас.

"Това е отбор от най-високо ниво, наистина добър, заема равно място. Много им е трудно да вкарват гол, само Арсенал допусна по-малко от Кристъл Палас. Но сме съсредоточени върху това, което можем да направим. Ако играем и работим усърдно, можем да победим всеки отбор в тази лига" - заяви Туре.

Халанд възхитен от кариерите на Меси и Роналдо

Халанд възхитен от кариерите на Меси и Роналдо

Норвежецът признава, че двамата са пример за подражание

Стоунс със проблем в ханша, Родри все още в рехабилитация

Туре даде и актуална информация за здравето на Джон Стоунс и Родри.

"Стоунс е притеснен от ханша си. Това е проблемът. Сигурен съм, че нищо сериозно не се е случило, мисля, че скоро ще се върне. Родри тренира добре, рехабилитацията му върви добре. Изглежда все по-уверен... Разбира се, няма да видим Родри през уикенда."

Ситуацията в класирането

След 15 мача Манчестър Сити е втори с 31 точки, докато Кристъл Палас е четвърти с 26. Лидер е Арсенал с 33 точки.