Защитникът на Арсенал Андре Сантош изглежда ще се впусне в истанбулско приключение. След като турският Бешикташ пожела играча, сега интерес проявява и друг столичен тим - Галатасарай. Изпълнителният директор на „лъвовете" Лютфи Арибоган призна, че клубът много харесва Арибоган.

„Андре Сантош - това действително е един отличен играч, който влиза в нашите интереси. Но ние все още не сме започвали преговори с него или с клуба", сподели Арибоган пред „Sky Sports".

29-годишният бразилец записа едва два мача за „топчиите" от началото на сезона, като силната форма на Киърън Гибс го оставя извън титулярния състав.

„Бих искал да подчертая, че изпитвам огромно уважение към Фенербахче, а и обичам Истанбул", сподели преди време той. Сега обаче на лице е и интереса от Галатасарай.