Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:

Край на срещата! Арсенал победи Мидълзбро с 2:1!

Мидълзбро разполага с още 4 минути да промени крайния резултат!

89′

Алексис Санчес получава почивка и е заменен от Коклен.

89′

Двойна смяна в състава на Арсенал. Йозил излиза, а на негово място се появява Бейерин.

88′

Разочароващ удар на Клейтън. Футболистът на Боро насочи топката право в ръцете на Петър Чех. Резултатът можеше да е 2:2.

87′

Алексис Санчес от Арсенал игра с ръка. Може би последен шанс за Мидълзбро да се добере до точката...

84′

Корнер за Боро. Зад топката застава Даунинг, но ударът му е уловен от Петър Чех.

82′

Антъни Тейлър показа жълт картон на влезлия като резерва Жестед.

79′

Последна смяна за отбора на Мидълзбро. Де Роон е заменен от Руди Жестед.

71′

ГОООООООООЛ ЗА АРСЕНАЛ! Месут Йозил реализира след пас от Аарън Рамзи. Топката влетя в долния ляв ъгъл на вратата, пазена от Гузан. Арсенал повежда с 2:1!

70′

Още с първото докосване, Траоре се впусна към вратата на Арсенал, но не успя да затрудни защитата на "топчиите".

68′

Адама Траоре влиза на мястото на Гастон Рамирес.

64′

Защитата на Боро не оставя никакви свободни пространства за нападателите на Арсенал.

59′

Оливие Жиру и Косчелни на няколко пъти опитаха да удвоят резултата за своя тим, но без резултат.

50′

ГОООООООООЛ ЗА МИДЪЛЗБРО! Ето, че отново има интрига в двубоя. Алваро Негредо по безпощаден начин изпрати топката в мрежата, след страхотно центриране на Даунинг.

45′

Антъни Тейлър даде начало и на втората част на мача!

45+2′

Край на първата част на двубоя!

45′

Още 2 минути футбол на "Ривърсайд Стейдиъм".

43′

Габриел получи жълт картон.

42′

ГООООООООООООООЛ! Алексис Санчес изпълни по перфектен начин свободния удар, след като изпрати топката в горния ляв ъгъл и не остави никакви шансове на вратаря на Боро.

41′

Арсенал получава нов шанс да открие резултата малко преди края на първото полувреме. Клейтън събори своя опонент, заради което Антъни Тейлър се намеси и отсъди нарушение в полза на "топчиите". Алексис Санчес ще е изпълнителят на свободния удар, който е точно на границата на наказателното поле. Да видим ще успее ли да отбележи...

34′

До този момент Мидълзбро се бори много повече за оставането си в елита, отколкото Арсенал за приближаване до Топ 4, въпреки че статистиката в мача е на страната на футболистите на Венгер.

29′

Чудесна възможност и за отбора на Арсенал! Аарън Рамзи овладя по впечатляващ начин подадената му топка и без много да мисли, шутира към вратата на Боро, но ударът му бе блокиран от защитата.

23′

Гол на Де Роон бе отменен! Топката влетя в мрежата след изстрел на Мартен, но страничният съдия вече бе вдигнал флага си.

19′

Арсенал си спечели правото да изпълни корнер. След изпълнението на ъгловия удар, Габриел опита удар с глава, но прати топката доста встрани от вратата.

18′

Контузеният Фабио е заменен от Френд. Той получи травмата след единоборство с Окслейд-Чембърлейн.

11′

Силни първи минути за тима на Боро! Негредо получи добро подаване извън наказателното поле на Арсенал и нанесе обещаващ, силен удар, но топката срещна защитата на "топчиите".

7′

И Грант Ледбитър видя жълтия цвят, след като тества търпението на рефера.

5′

Ледбитър успя да си издейства пространство в полето на Арсенал и опита далечен удар, който обаче мина встрани от вратата.

3′

Още не са изминали и 3 минути от началото на мача и Окслейд-Чембърлейн вече е сакнциониран. Антъни Тейлър напълно заслужено показа жълт картон на футболиста на Арсенал, след като той опита доста рискован шпагат.

2′

анкета

Ще се доближи ли Арсенал до Топ 4?

Да, Арсенал ще победи Мидълзбро с убедителен резултат. 47.6%

Не, футболистите на Арсен Венгер ще загубят днес. 14.3%

Не ме интересува. 14.3%

Срещата на "Ривърсайд" ще завърши без победител. 23.8%

1′

Антъни Тейлър даде начало на срещата на "Ривърсайд Стейдиъм"!