Арсенал обърна Уулвърхемптън до 2:1 в мач между двата отбора от английската Висша лига.

Големият герой за домакините бе Александър Лаказет, чийто удар не успя да бъде париран от Хосе Са и вратарят на "вълците" прати топката във вратата си за успеха на "артилеристите" в 95-ата минута.

Уулвс откри резултата на "Емирейтс" с попадение в 10-ата минута при завръщането на Хуанг Хий-Чан, но Никола Пепе влезе като резерва и в 82-ата минута изравни резултата за радост на домакинските привърженици.

Така се стигна до шестминутното добавено време, дадено от рефера, в което падна и победният гол за "топчиите".

Пълният обрат беше факт в последните минути и вместо загуба феновете на домакините изгледаха победа.