Мениджърът на Арсенал Микел Артета говори за поражението от Ливърпул с 0:4.

"Мисля, че наложихме добра игра през първото полувреме. И двата отбора имаха шансове и се борихме добре.

Загубвайки с 0:1 до почивката, трябва да сте спокойни, но нашите емоции бяха точно обратни. Бяхме напълно поразени. Така че загубихме. Всичко останало е следствие от разочарованието от необходимостта да се възстановява.

Юрген Клоп:  Декември и януари ще бъдат чиста лудост

Юрген Клоп: Декември и януари ще бъдат чиста лудост

"Чувствам се наистина страхотно"

Знаем, че Ливърпул можеше да ни накаже. Те знаят как да оказват натиск, в това Ливърпул е един от най-добрите. Грешките са част от футбола. Ливърпул беше най-добрият отбор в Европа, защото може да доминира във всеки аспект. Те бяха по-добри от нас днес.

"Спречкахме се. Той защитаваше своя отбор, аз защитавах своя, това е всичко. Няма значение. Да, говорих с него след мача и го поздравих. Тези моменти остават на терена", каза Артета.