Отборът на Арсенал е на път да отправи доста примамливо предложение на немските си колеги от Шалке 04. Всеизвестен факт е, че лондонският клуб изпитва засилен интерес към звездата на гелзенкирхенци-Юлиан Дракслер, като предлагат за услугите му сума в размер на 35 млн. паунда.
Към днешна дата, офертата сякаш не е дала положителен резултат, като ръководните органи от „Велтинс Арена" не желаят да се разделят със своя най-конвертируем състезател.
„Сън" съобщава, че Арсенал готви ново предложение за „кралскосините", като този път офертата ще съдържа известна сума пари плюс нападателя Лукас Подолски.
Принц Полди страдаше от контузия, която го извади от терените за известно време, а сега постепенно навлиза в игрови ритъм. Въпреки доброто му представяне на „Емирейтс", зложелателите смятат, че юношата на Кьолн е готов за завръщане в Бундеслигата, където направи и име пред световната футболна общественост.
Didоgun
на 22.01.2014 в 22:40:24 #4Това е трансфер, който ако на Мосю му се върти в изфирясалата манерка, журналята никой път нямаше да надушат. Мосю е 20 и кусур години е главен персонаж в мюзикъла "Елзаските потайности". Къде са тръгнали с мечката мед да ядат.
shubata
на 22.01.2014 в 19:06:57 #3Мастиите от цици, ПСЖ, реал и чесли объркаха футбола!!!!!
Eric_Draven
на 22.01.2014 в 18:36:23 #2Не струва ама Перес и Леви побъркаха футбола с трансферната сума за Бейл.
Stenlyaka
на 22.01.2014 в 18:24:55 #1И това не го вярвам !