Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер не бе особено притеснен от поражението с 1:2 от шведския Йостерсунд в Лига Европа. Лондончани продължават в следващата фаза на турнира с общ резултат 4:2.

"През първото полувреме имахме проблеми със скоростта и трудно създавахме голови положения. Бяхме прекалено самоуверени и играехме с понижена концентрация. В началото нямахме никакви идеи, затова и дойдоха проблемите. Когато загубехме топката, оставаха много свободни зони.

През втората част се представихме много по-добре и трябваше да вкараме още няколко гола. Като цяло контролирахме ситуацията.

Въпреки всичко съм доволен от начина, по който реагирахме при 0:2. Свършихме добра работа и заслужен продължаваме напред", заяви Венгер.

Арсенал се размина с прочувка срещу шведския Йостерсунд (Резултатите от късните мачове в Лига Европа)

Лондончани паднаха с 1:2, но се класират напред