Билетите за мача от четвъртия кръг на Първа лига между Арда и Ботев (Пловдив) ще бъдат пуснати в продажба от утре, сряда, 26 август.

Те ще се продават на касите на стадион ""Арена Арда", които те ще бъдат отворени всеки ден от 14:00 до 19:00 часа, съобщиха от кърджалийския тим.

В дена на мача, 29 август касите ще работят от 09:00 часа до началото на второто полувреме.

Цени на билетите:

Сектор "А" ложи - 20 лв

Сектор "А" и "В" - 15 лв

Сектор "Б" - 10 лв

Сектор за гости "Г" - 10 лв

Ръководството на ПФК Арда би искало да съобщи, че закупилите абонаментни карти ще са с предимство при влизане на домакинските мачове на отбора.

Това се налага, след като министерство на младежта и спорта, РЗИ и министерство на здравеопазването въведоха специални изисквания за допускане на фенове по трибуните, заради епидемичната обстановка в страната.

Според тези изисквания във всеки сектор може да има максимум по 1000 зрители.

Така, ако за даден сектор има продадени 500 абонаментни карти, в свободна продажба на касите ще бъдат пуснати още 500 билета, посочват от клуба и допълват:

"Един град, една община, една област, САМО АРДА".

Отборът на Арда вчера постигна първата си победа за новия сезон срещу ФК ЦСКА 1948 в София и е на пето място във временното класиране с 5 точки. Домакинството на Ботев е второ в Кърджали след равенството 1:1 с гранда Левски.

Арда спечели гостуването си на ФК ЦСКА 1948 с 2:0

Арда впечатли празните трибуни на стадион "Васил Левски" и си тръгна със заслужени три точки от София