Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, коментира загубата с 0:2 от Левски в София.

"Определено загубата се дължи на първото полувреме. Бяхме доста плахи, не изпълнявахме указанията. Голът ни разконцентрира не успяхме да се съберем и да създадем положение за гол.

Необходим е по-голям опит. Няма от какво да се притесняват. Трябва да играят футбол. През първото полувреме не играхме по най-добрия начин във фаза атака. Това статично положение донякъде промени нещата.

В Кърджали играем по коренно различен начин. Трябва да оправим гостуванията.

Има си национален селекционер, той си определя кой да вика. Нашите футболисти ако показват добра игра, ще бъдат повикани", каза Тунчев.

Левски - Арда 2:0 в мач от efbet Лига

Победният рейд продължава - Левски не прости на Арда, Краев и Петков донесоха важните три точки