Треньорът на Арда - Славко Матич не скри разочарованието си след загубата на тима му с 0:2 от Локомотив (София) в двубой от 19-ия кръг на efbet Лига. Ето какво каза той:

"Направихме много тежък мач. Първото полувреме го изиграхме много лошо. Загубихме много топки, не можехме да се противопоставим в защита. Второто полувреме не беше лесно като изоставахме с два гола. Станахме нервни. Загубихме много положения.

Имаме доста млади играчи. На тях най-важна е последователността. През първото време не се справиха, но през второто полувреме си върнаха нивото. Мога само да честитя победата на Локо София.

Мачът с ЦСКА ще е тежък. Винаги е хубаво да играеш срещу ЦСКА, Левски и Лудогорец. Момчетата трябва да са мотивирани, за да може да се справят добре и да отидат на заслужена почивка. Първият мач с ЦСКА загубихме точки и сега ще се опитаме да спечелим точки", каза Матич.