Нападателят Тонислав Йорданов донесе победата на своя Арда над Берое с 2:0. Младокът вкара и двете попадения за тима от Кърджали.

Така той вече има 6 гола на сметката си в първенството от началото на сезона, пише "Тема спорт". Той ги е реализирал в 12 мача - 11 за кърджалийци и 1 за ЦСКА (798 минути).

Именно от "червените" Йорданов премина в Арда през зимата. За сравнение в момента няма нито един играч на червените, който е вкарал 6 гола в шампионата.

С 5 е нападателят Жорди Кайседо. Еквадорецът ги е реализирал в 10 срещи с ЦСКА (750 минути). 22-годишният Тонислав прави най-силния си сезон в efbet Лига.

През миналия той вкара 5 гола в 8 двубоя (628 минути) с екипа на Етър, под наем от армейците.

Общо в елита младокът има 21 мача (11 с Арда, 8 с Етър и 2 с ЦСКА) и 11 попадения.

През 2019/20 нападателят рита като преотстъпен и в Литекс, където в 17 срещи наниза цели 11 гол във Втора лига, най-много досега в професионалната му кариера.