Наставникът на Арда (Кърджали) -Николай Киров беше разочарован след поражението с 0:1 от Лудогорец. Тимът му допусна гол в петата минута на добавеното време и пропусна добра възможност да вземе точка от шампиона.

"Лошо е, когато си равностоен и не можеш да вземеш нещо. Друго е, когато противникът те надиграе. Заслужавахме точка, но дребни детайли ни попречиха. Като старание и желание нивото на отбора беше добро. Имахме моменти, в които ако бяхме по-настоятелни в предни позиции, можеше да отбележим.

Лош сценарий днес за нашия отбор. Не мисля, че е било въпрос на концентрация, а повече на самочувствие. Трябва да го придобиваме все повече и повече с всеки мач. Тежко е, когато загубиш мач по този начин. Ако продължаваме по същия начин, ще имаме успехи.

Опитвам се да давам на всеки почивка от футболистите в предни позиции. Тези ротации са нужни и ще ги правим".

Лудогорец победи Арда с 1:0 в efbet Лига