Старши-треньорът на Арда - Николай Киров обяви след драматичния домакински успех с 3:2 над Ботев (Враца), че отборът му е изиграл много слабо второ полувреме.

"Този двубой беше едно доказателство, че когато не си настроен по най-добрия начин преди и по време на срещата, е трудно. Добро първо полувреме. Изиграно второ по най-лошия начин. Проблемът беше, че разигравахме твърде бавно с човек повече. Трябваше да вкараме трети гол и да успокоим мача.

На полувремето това коментирахме - да излезем все едно, че е 0:0 и сме 11 на 11 на терена. Водехме с два гола и започнахме да прибързваме. В такива моменти трябва да си спокоен и да играеш със самочувствие, а не прибързано да връщаш назад.

На този етап няма какво да мислим за класиране. Трябва да попаднем в първите шест и едва тогава да мислим какво да правим. Днешният мач показа, че има много върху какво да се работи", коментира Киров.

Арда победи Ботев (Враца) с 3:2 в efbet Лига

Арда си усложни живота срещу Ботев (Враца), но все пак се настани в Топ 3 на efbet Лига