Арда (Кърджали) се раздели с четирима футболисти. Става въпрос за Ребин Сулака, Матеус Леони, Ловре Кнежевич и Андрия Бубняр, съобщава "Спортал".
И четиримата няма да бъдат част от тима на Николай Киров през пролетта. Договорите на Сулака и Леони изтекоха, а до разбирателство за подновяването им така и не се стигна.
Сулака дойде в Арда през август от сръбския Раднички Ниш. Бранителят се представи на високо ниво и веднага си спечели титулярно място в тима, воден от Николай Киров.
Матеус Леони пък беше привлечен в Арда от отбора на Берое. Защитникът вече има оферта и по всяка вероятност ще премине в отбора на Янис Карабельов в Унгария - Кишварда.
Що се отнася до хърватите Андрия Бубнар и Ловре Кнежевич, те пристигнаха в отбора на Арда през миналото лято.
Бубняр дойде от словенския Мура, а Кнежевич от словенския втородивизионен Белтинци.
Lucho0046
на 04.01.2021 в 19:44:42 #1Сега само с 1 чужденец ли останаха Арда?