Георги Русев излиза, Ивайло Климентов влиза на негово място.

Петко Ганев излиза, на негово място влиза Милен Стоев.

73′

Мартин Тошев заменя Александър Колев.

70′

ГОЛ! Галин Иванов! Георги Русев центрира отляво към футболиста, който бе необезпокояван в наказателното поле и от воле вкара своя трети гол в мача.

68′

ГОЛ! Иван Коконов! Александър Георгиев получи високо подаване отляво и с едно докосване свали топката към границата на вратарското поле, където Коконов шутира по земя, пращайки топката в долния ляв ъгъл на Наумов.

66′

Иван Коконов заменя Румен Руменов.

63′

ГОЛ! Емил Мартинов! Георги Русев напредна отляво и видя останалия съвсем сам на дъгата на пеналта футболист. Бившият халф на Арда не се поколеба и с хубав удар порази вратата на бившия си отбор

58′

ГОЛ! Галин Иванов! Емил Мартинов пусна хубав извеждащ пас към плеймейкъра, който шутира и прати топката между краката на Мартин Луков - 2:4.

55′

Илия Юруков заменя Христо Иванов.

55′

Мартин Костадинов влиза на мястото на Атанас Зехиров.

54′

Александър Александров получава жълт картон.

48′

ГОЛ! Светослав Ковачев! Футболистът се възползва от грешка на Реян Даскалов. Ковачев открадна топката, навлезе в пеналтерията отдясно и с техничен диагонален изстрел преодоля Даниел Наумов.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Галин Иванов! Топузов комбинира с плеймейкъра отдясно, който опита да намери свой съотборник, но се получи рикошет в Алекс Петков,. Иванов веднага се възползва и с плътен удар с левия крак опъна мрежата на Луков.

35′

ГОЛ! Марио Топузов! Той получи топката след грешка на Христо Иванов и се оказа очи в очи с Луков. Топузов запази хладнокръвие и прати топката във вратата - 1:2.

32′

ГОЛ! Ивайло Чочев! Галин Иванов нахлу в пеналтерията и промуши топката към халфа, който излезе на отлична позиция и с елегантен изстрел в далечния ъгъл матира Мартин Луков.

26′

Колев! Футболистът се възползва от грешка на Атанас Зехиров и успя да преодолее Мартин Луков. Колев остана срещу празната врата, но ъгълът бе твърде малък и прати кълбото в аут.

Снимка 571589

25′

Галин Иванов центрира към Алекс Колев, който стреля с глава, но топката мина на сантиметри над напречната греда.

13′

Ел Мами пусна към Йорданов пред границата на пеналтерията, а той остави топката за Христо Иванов, който шутира, но прати кълбото в аут.

Снимка 571591

6′

Тонислав Йорданов получава жълт картон.

3′

ГОЛ! Александър Александров прати топката в собствената си врата! Тонислав Йорданов пусна дълъг пас, извейждайки отдясно Атанас Зехиров. Футболистът напредна и центрира в наказателното поле, където в опита си да изчисти, Александров опъна мрежата на съотборника си Даниел Наумов.

1′

77 Илия Юруков 77 Крум Стоянов

Арда посреща ФК ЦСКА 1948 в мач от втория кръг на плейофите в битка за седмото място в efbet Лига. Двубоят е днес от 15:15 часа на стадион "Арена Арда" в Кърджали.

Възпитаниците на Стамен Белчев приемат "червените" след нулево равенство с Локомотив (Пловдив) в предишния кръг. Играчите на Николай Киров пък отстъпиха в първия си мач след редовния сезон на Берое с минималното 0:1. И двата състава са с равен брой точки преди утрешния сблъсък - по 30, в битката за седмото място, което дава право на бараж с третия за участие в евротурнирите догодина. Локомотив и Берое приключиха при равенство 1:1 и са с по 36 пункта.

Треньорът на домакините Стамен Белчев не може да разчита в този мач на наказания Милен Желев. Ивен Тилев пък е контузен и участието му е под въпрос. Очаква се наставникът да заложи на Луков на вратата и пред него Зехиров, Ганев, Петков и Кики в защита. Руменов и Котев ще са опорните халфове, а Коконов ще действа като плеймейкър. Ковачев и Тетах ще бъдат на крилата, а атаката ще води Йорданов.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Гостите идват без наказания Лазар Марин. Николай Киров обаче няма други проблеми около състава и най-вероятно ще пусне в игра Караджов на вратата и в отбрана Александров, Ангелов, Василев и Стоянов. Мартинов и Чочев ще си партнират в средата на терена, а Шопов ще е в по-предни позиции като плеймейкър. Русев и Иванов ще действат по крилата, а на върха на атаката ще бъде Тошев.

Вероятни състави:

АРДА: Луков, Зехиров, Ганев, Петков, Кики, Руменов, Котев, Ковачев, Коконов, Тетах, Йорданов

ФК ЦСКА 1948: Караджов, Александров, Ангелов, Василев, Стоянов, Чочев, Мартинов, Шопов, Русев, Иванов, Тошев