Крилото Брахима Коне е на проби в Арда (Кърджали), съобщава "Котаспорт". Това е първият футболист, който се опитва да се докаже пред новия старши-треньор Славко Матич. Коне започна титуляр и игра едно полувреме в контролата срещу Берое, която Арда спечели с 2:1 в Стара Загора.

26-годишният футболист играе предимно като ляво крило, но може да се подвизава и на върха на атаката, както и зад централния нападател. Коне бе доста активен през първите 45 минути в Стара Загора.

Той е свободен агент, а за последно игра в гръцкия Диагорас. Преди това е играл в кипърския Ермис. Има мачове и за други отбори в долните дивизии на Гърция.

Предстои да стане ясно дали Славко Матич ще разчита на него или ще го отпрати.

Берое загуби от Арда в контрола

Спас Делев и Жуниньо отбелязаха за гостите, а между тези пиопадения Камен Хаджиев се разписа за "зелено-белите"