Кой ще грабне титлата в английската Висша лига? Автор: topsport.bg 30.11.2006 08:59:54 Архив Прегледи: 107418 Коментари (128) FACEBOOK TWITTER LinkedIn 1 0 Добави ни в предпочитани източници в Google → FACEBOOK TWITTER LinkedIn 1 0 премиършип, титла, анкети БЕЗ РЕЗЕРВИ Още по темата 13.06.2026 Лудогорец триумфира с шампионската титла 06.06.2026 Здрави бонуси в ЦСКА при титла 06.06.2026 Салиба за хейтърите: Дълго време ни се смяха, сега мълчат 09.06.2026 Ландо Норис: Макс го направи миналата година, така че няма да се откажа от титлата 03.05.2026 Левски отпразнува титлата със здрав купон 24.02.2026 Левски е фаворит за шампионската титла 27.04.2026 Левски няма да вдигне титлата тази събота 04.05.2026 БФС поздрави Левски за титлата 12.05.2026 В Левски сравниха спечелената през 2009 година титла със сегашната Водещи 27.06.2026 В ЦСКА правят всичко възможно Ето'о да бъде готов за Дери Сити 27.06.2026 Илиян Филипов: През следващата година ще говорим по-малко и ще работим повече 27.06.2026 От лагера на Иран: ФИФА и САЩ искат да отпаднем от Мондиала 27.06.2026 Испанци отрязаха Левски за защитник 27.06.2026 Лионел Меси ще бъде резерва срещу Йордания 27.06.2026 Египет издържа на натиска в края и спечели второто място в групата Бизнес 23.06.2026 Нов опит: България се завръща на картата на автомобилните производители 23.06.2026 Прогресивен данък за второ и трето жилище? Какъв ще е ефектът върху пазара на имоти 22.06.2026 Компанията, която модернизира българската артилерия, готви рекорден дебют на борсата Истории 26.06.2026 Майка и дъщеря с много звезден стил и лятно настроение: Салма Хайек и Валентина привлякоха погледите на събитие 26.06.2026 Как хората в Андите са се научили да живеят с отрова в организма 26.06.2026 Тайната среща на Кейт Мидълтън: с кой милиардер се срещна принцесата Коментари (128) Сортирай Коментирай ‹ 1 2 3 4 5 6 7 › the_best на 03.12.2006 в 12:01:18 #8 Напред Юнайтед!!! Имахме проблеми с Боро, но трудностите са за да ги преодоляваш. Големите отбори побеждават въпреки трудностите!!!! ot amerika на 03.12.2006 в 02:58:15 #7 Челси или Арсенал, невиждам как Юнайтед ще вземат титлата ако играят така зле както играха срещу Мидълсброу. Rooney на 03.12.2006 в 02:45:21 #6 Ман Юн разбирасе. streamer на 02.12.2006 в 20:53:00 #5 Ман Юнайтед в атака!!!!!!! ManChesTer UniTeD на 01.12.2006 в 01:22:12 #4 хахах обичаино че МАН УТД ши фане титлата таз година ве ! тве е истината ! Челси супата и Шампионската ЛИГа и Премиар Шипа таз година са наказани щот са пулни некадурници ! СаМо МаН УТД тъпа синя свиня на 30.11.2006 в 19:01:58 #3 а защо въобще ги има тук Арсенал и Ливърпул??? да бяха сложили и Шефилд Юнайтед тогава, същата работа Manko1 на 30.11.2006 в 09:36:34 #2 kamik Щото все още са фаворити . А защо е така питай заложните къщи kamik на 30.11.2006 в 09:24:05 #1 Защо сте сложили смешниците от Челски на първо място??? ‹ 1 2 3 4 5 6 7 › Новини 27.06.2026 Иран атакува Бахрейн, неидентифициран снаряд удари танкер в Ормузкия проток 27.06.2026 Станахме ли черната овца на ЕС? 27.06.2026 Кирил Петков дава акъл на кабинета "Радев" как да опази народните от хитреци Sportcafé Lifestyle Архив / Кой ще грабне титлата в английската Висша лига? Най-коментирани В ЦСКА правят всичко възможно Ето'о да бъде готов за Дери Сити От лагера на Иран: ФИФА и САЩ искат да отпаднем от Мондиала ЦСКА ще задържи крилото Матиас Фаетон Съпругата на Сенси след трансфера в ЦСКА: Постигнахме нещо голямо! Селекционерът на Норвегия пренебрегна скандиранията на феновете за Халанд Лудогорец поздрави Дерой Дуарте за представянето му на Мондиал 2026 Байерн се разбра с основен играч за нов договор Скалони оставя Меси на пейката срещу Йордания Изненада: Олександър Усик оваканти и трите си пояса Мачовете по телевизията днес (27 юни) - пълна програма
the_best
на 03.12.2006 в 12:01:18 #8Напред Юнайтед!!! Имахме проблеми с Боро, но трудностите са за да ги преодоляваш. Големите отбори побеждават въпреки трудностите!!!!
ot amerika
на 03.12.2006 в 02:58:15 #7Челси или Арсенал, невиждам как Юнайтед ще вземат титлата ако играят така зле както играха срещу Мидълсброу.
Rooney
на 03.12.2006 в 02:45:21 #6Ман Юн разбирасе.
streamer
на 02.12.2006 в 20:53:00 #5Ман Юнайтед в атака!!!!!!!
ManChesTer UniTeD
на 01.12.2006 в 01:22:12 #4хахах обичаино че МАН УТД ши фане титлата таз година ве ! тве е истината ! Челси супата и Шампионската ЛИГа и Премиар Шипа таз година са наказани щот са пулни некадурници ! СаМо МаН УТД
тъпа синя свиня
на 30.11.2006 в 19:01:58 #3а защо въобще ги има тук Арсенал и Ливърпул??? да бяха сложили и Шефилд Юнайтед тогава, същата работа
Manko1
на 30.11.2006 в 09:36:34 #2kamik Щото все още са фаворити
.
А защо е така питай заложните къщи 
kamik
на 30.11.2006 в 09:24:05 #1Защо сте сложили смешниците от Челски на първо място???