Кой ще грабне титлата в английската Висша лига? Автор: topsport.bg 30.11.2006 08:59:54 Архив Прегледи: 107418 Коментари (128) FACEBOOK TWITTER LinkedIn 1 0 Добави ни в предпочитани източници в Google → FACEBOOK TWITTER LinkedIn 1 0 премиършип, титла, анкети БЕЗ РЕЗЕРВИ Още по темата 13.06.2026 Лудогорец триумфира с шампионската титла 06.06.2026 Здрави бонуси в ЦСКА при титла 06.06.2026 Салиба за хейтърите: Дълго време ни се смяха, сега мълчат 09.06.2026 Ландо Норис: Макс го направи миналата година, така че няма да се откажа от титлата 03.05.2026 Левски отпразнува титлата със здрав купон 24.02.2026 Левски е фаворит за шампионската титла 27.04.2026 Левски няма да вдигне титлата тази събота 04.05.2026 БФС поздрави Левски за титлата 12.05.2026 В Левски сравниха спечелената през 2009 година титла със сегашната Водещи 27.06.2026 В ЦСКА правят всичко възможно Ето'о да бъде готов за Дери Сити 27.06.2026 От лагера на Иран: ФИФА и САЩ искат да отпаднем от Мондиала 27.06.2026 Испанци отрязаха Левски за защитник 27.06.2026 Лионел Меси ще бъде резерва срещу Йордания 27.06.2026 Египет издържа на натиска в края и спечели второто място в групата 27.06.2026 Белгия се отпуши и победи Нова Зеландия с 5:1 в мач от Мондиал 2026 Бизнес 23.06.2026 Нов опит: България се завръща на картата на автомобилните производители 23.06.2026 Прогресивен данък за второ и трето жилище? Какъв ще е ефектът върху пазара на имоти 22.06.2026 Компанията, която модернизира българската артилерия, готви рекорден дебют на борсата Истории 26.06.2026 Майка и дъщеря с много звезден стил и лятно настроение: Салма Хайек и Валентина привлякоха погледите на събитие 26.06.2026 Как хората в Андите са се научили да живеят с отрова в организма 26.06.2026 Тайната среща на Кейт Мидълтън: с кой милиардер се срещна принцесата Коментари (128) Сортирай Коментирай ‹ 1 2 3 4 5 6 7 › The Phenom на 04.05.2009 в 20:08:29 #128 ... и на Нотингам Форест... The Phenom на 04.05.2009 в 20:07:47 #127 И на кой му пука за този селски мач с тези 2 отбора, които заедно имаг КЕШовете на Порто? B o B на 11.10.2008 в 15:07:26 #126 ЛиВъРпУл liverpool1892 на 16.04.2008 в 20:24:10 #125 ливърпул форевър ама сега са маню няма спор viki_valdes на 25.01.2008 в 10:18:21 #124 само Манчестър doni4e на 26.12.2007 в 17:41:01 #123 БАЦЕТА МАН4ЕСТАР СА 6АМПИНИ ТААА ГОДИНА.ДРУГИТЕ СА ЕБАНИ ТАПИ 4ЕКИДЖИИ ТЕ ТААВА Е,АКО 6Е НА ВРАТА ДА СИ СТАПАТ НЕАМ СТАНАТ 6АМПИОНИ..АИДЕ 4АО ВИ.. cska_hooligan на 06.09.2007 в 06:35:20 #122 Ливърпул е шампион тази година няма кой да ги спре дгд ман(ю) челси и арсенал sagata666 на 07.06.2007 в 09:16:02 #121 да ви еба маиката прости говеда вси4ките сте педали ве мамка ви! slivo pole на 15.05.2007 в 14:57:54 #120 КУПАТА Е СИНЯ.....Духайте чорбата проста Червена МАФИЯ и СЪР ГАЗ да се надупи на МАЛрИНЬо football fan на 12.05.2007 в 19:46:19 #119 Същото се отнся и за Liverpool пълни олигофрени football fan на 12.05.2007 в 19:40:37 #118 Манчестър Юнайтед тъпаци тъпи football fan на 12.05.2007 в 19:37:40 #117 Chelsea o samo ti slivo pole на 09.05.2007 в 17:45:09 #116 ЧЕЛСИ разбийте и изчукАЙте Дупета от Манчестар john_mury на 07.05.2007 в 14:37:42 #115 Видя се как ги скъса slivo pole на 05.05.2007 в 07:24:49 #114 МАНЧЕСТЪР СИТИ скасай прашките на Юнайтед slivo pole на 04.05.2007 в 09:57:48 #113 Манчестар Юнайтед голям отбор ГОЛЯМА ЗАГУБА евала майка САМО МИЛАН ( МИЛАНО) ще ва оправи как хубаво ви го наби приятно ва наебаха чак започнах да завиждам АНГЛИЯ има един единствен ВИЛИК отбор ЛиВъРпУл и ВЕЛИКА БРИТАНИЯ slivo pole на 01.05.2007 в 17:44:30 #112 гледайте си МИЛАН да не ва мине slivo pole на 01.05.2007 в 17:43:43 #111 селчо мача е в Лондон бая бой ви чака Ман.ЮН. Canto на 01.05.2007 в 13:39:16 #110 намо баце на теб ше ти го наданим sweet_levskarka на 01.05.2007 в 13:02:41 #109 И аз съм за Ман Юн!!!Както са се засилили........ ‹ 1 2 3 4 5 6 7 › Новини 27.06.2026 Станахме ли черната овца на ЕС? 26.06.2026 Полицаи от Германия, Полша и Румъния ще контролират шофьорите по Черноморието 26.06.2026 Мрачните реалности на бюджета за 2026-а Sportcafé Lifestyle Архив / Кой ще грабне титлата в английската Висша лига? Най-коментирани От лагера на Иран: ФИФА и САЩ искат да отпаднем от Мондиала Стефано Сенси: ЦСКА е голям клуб както в България, така и в Европа В ЦСКА правят всичко възможно Ето'о да бъде готов за Дери Сити БФС начерта първите три кръга, ще има ли паузи за хидратация? Левски обеща нови изненади много скоро ЦСКА ще задържи крилото Матиас Фаетон Съпругата на Сенси след трансфера в ЦСКА: Постигнахме нещо голямо! Лудогорец поздрави Дерой Дуарте за представянето му на Мондиал 2026 Селекционерът на Норвегия пренебрегна скандиранията на феновете за Халанд Интер се включва в битката за аржентински талант на Реал Мадрид
The Phenom
на 04.05.2009 в 20:08:29 #128... и на Нотингам Форест...
The Phenom
на 04.05.2009 в 20:07:47 #127И на кой му пука за този селски мач с тези 2 отбора, които заедно имаг КЕШовете на Порто?
B o B
на 11.10.2008 в 15:07:26 #126ЛиВъРпУл

liverpool1892
на 16.04.2008 в 20:24:10 #125ливърпул форевър ама сега са маню няма спор
viki_valdes
на 25.01.2008 в 10:18:21 #124само Манчестър
doni4e
на 26.12.2007 в 17:41:01 #123БАЦЕТА МАН4ЕСТАР СА 6АМПИНИ ТААА ГОДИНА.ДРУГИТЕ СА ЕБАНИ ТАПИ 4ЕКИДЖИИ ТЕ ТААВА Е,АКО 6Е НА ВРАТА ДА СИ СТАПАТ НЕАМ СТАНАТ 6АМПИОНИ..АИДЕ 4АО ВИ..
cska_hooligan
на 06.09.2007 в 06:35:20 #122Ливърпул е шампион тази година няма кой да ги спре дгд ман(ю) челси и арсенал
sagata666
на 07.06.2007 в 09:16:02 #121да ви еба маиката прости говеда вси4ките сте педали ве мамка ви!
slivo pole
на 15.05.2007 в 14:57:54 #120КУПАТА Е СИНЯ.....Духайте чорбата проста Червена МАФИЯ и СЪР ГАЗ да се надупи на МАЛрИНЬо
football fan
на 12.05.2007 в 19:46:19 #119Същото се отнся и за Liverpool пълни олигофрени

football fan
на 12.05.2007 в 19:40:37 #118Манчестър Юнайтед тъпаци тъпи
football fan
на 12.05.2007 в 19:37:40 #117Chelsea o samo ti

slivo pole
на 09.05.2007 в 17:45:09 #116ЧЕЛСИ разбийте и изчукАЙте Дупета от Манчестар
john_mury
на 07.05.2007 в 14:37:42 #115slivo pole
на 05.05.2007 в 07:24:49 #114МАНЧЕСТЪР СИТИ скасай прашките на Юнайтед
slivo pole
на 04.05.2007 в 09:57:48 #113Манчестар Юнайтед голям отбор ГОЛЯМА ЗАГУБА евала майка САМО МИЛАН ( МИЛАНО) ще ва оправи как хубаво ви го наби приятно ва наебаха чак започнах да завиждам
АНГЛИЯ има един единствен ВИЛИК отбор ЛиВъРпУл
и ВЕЛИКА БРИТАНИЯ

slivo pole
на 01.05.2007 в 17:44:30 #112гледайте си МИЛАН да не ва мине
slivo pole
на 01.05.2007 в 17:43:43 #111селчо мача е в Лондон бая бой ви чака Ман.ЮН.
Canto
на 01.05.2007 в 13:39:16 #110намо баце на теб ше ти го наданим
sweet_levskarka
на 01.05.2007 в 13:02:41 #109И аз съм за Ман Юн!!!Както са се засилили........