ЦСКА постигна 21- ия си успех във "В" група (един служебен). "Червените" продължават без грешка в първенството, след като победиха Велбъжд (Кюстендил) с 3:0.

Така "армейците" са на път да се класират и на теория в професионалния футбол - "Б" група.

Тимът на Христо Янев откри резултата на стадион "Осогово" в 38- ата минута, когато Николай Цветков се разписа с хубав диагонален удар.

През второто полувреме се развихри Костадин Хазуров. Опитният нападател наниза два бързи гола - 47 и 49 минути. При първото попадение на Хазуров довкара топката след шут на Аясс, второто дойде след прекрасна асистенция на Момчил Цветанов.

В последните минути на сблъсъка Чико се отчете и с удар в гредата.

Това бе първи успех за ЦСКА в Кюстендил от октомври 1997 година.

Следващият мач на "червените" е в сряда, когато на "Българска армия" гостува Чико Бяга. Двубоят е с начален час 18:30.

ВЕЛБЪЖД - ЦСКА 0:3

0:1 Николай Цветков (37)
0:2 Костадин Хазуров (47)
0:3 Костадин Хазуров (49)

Велбъжд: Кирилов, Стойнев, Велинов, Здравков, Йовчев, Димитров, Пенков, Стоянов, Атанасов, Мицов, Кисьов

ЦСКА: Колев, Динчев, Чорбаджийски, Цветанов, Й. Иорданов, Аясс, Витанов (46-Александров), Кикарин, Райчев, Цветков, Хазуров