Отборът на ЦСКА 1948 победи с 4:0 третият във временното класиране в Окръжната "А" група - БМ Спорт. Така момчетата на Валентин Илиев продължават да са едноличен лидер вече с 40 точки. На втората позиция е тимът на Витоша (Бистрица) с 29 пункта и БМ Спорт с 27.

Билетът за мач на ЦСКА 1948 стигна 351 лева!

"Червените" отново поставиха рекорд

Доминацията на "червените" на терена на столичния стадион "Обеля" започна още в първите минути на срещата. В 15-ата минута капитанът на ЦСКА 1948 - Калоян Стефанов откри резултата след прекрасен 30-метров удар, като не остави никакъв шанс на вратаря на БМ Спорт. Само 3 минути след това падна и вторият гол за футболистите на Валентин Илиев, след като Мюмюн Байран си отбеляза автогол. След почивката Кристиян Петров и Марио Димитров оформиха крайното 4:0.

Юноша на ЦСКА: Не е приятно собствените ти фенове да те целят с бутилки