ЦСКА 1948 победи с 2:0 Сливнишки герой в мач от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига. Головете за "червените" бяха дело на Емил Гъргоров (40) и Кирил Котев (84). Бадема отново бе най-добрия за тима на Валентин Илиев.

Двата тима изиграха скучна първа част. Едва в 40-ата минута домакините откриха резултата. Томислав Павлов проби и стреля силно, но защитник на тима от Сливница изби, а при добавката Гъргоров бе точен за 1:0. Гостите наобиколиха рефера, като имаха претенции, че топката не е преминала голлинията.

През втората част "червените" бяха по-добрия тим, но Павлов и Бадема не съумяха да вкарат. Все пак в 84-ата минута Кирил Котев вкара втори гол и реши всичко в срещата. Бранителят се разписа след удар с глава.

В друг мач от кръг Вихрен свали Хебър от първото място, след като го победи с 2:0 в Сандански. Точни за домакините бяха Александър Якимов и Ласков в 49-ата минута от дузпа.

Така ЦСКА 1948 поведе колоната в Югозападната Трета лига с 20 точки. Втори е Вихрен с 19, а третото място е за Хебър.

ЦСКА 1948 и Марек (Дупница) завършиха 2:2