ЦСКА 1948 победи с 4:1 Германея (Сапарева баня) в последната си контрола от зимната подготовка.

Йоан Маринов откри резултата в 29-ята минута. 120 секунди по-късно юношата на ЦСКА асистира на Павел Петков, който реализира за 2:0.

В 40-ата минута Германея върна един гол след грешка на вратаря на "червените" Петков. Той изрита топката в тялото на Василев и кълбото попадна в мрежата му.

До края на полувремето възпитаниците на Валентин Илиев върнаха преднината си от две попадения след нов гол на Павел Петков. Нападателят се разписа след пас на Таушанов.

В 68-ата минута Мартин Таушанов оформи крайното 4:1 след нова асистенция на Йоан Маринов.

ЦСКА 1948 - ГЕРМАНЕЯ (САПАРЕВА БАНЯ) 4:1

1:0 Йоан Маринов 29

2:0 Петко Петков 31

2:1 Василев 40

3:1 Петко Петков 42

4:1 Мартин Таушанов 68

ЦСКА 1948: 12. Петков, 39. Михайлов, 25. Петров, 3. Зюмбулев, 76. Атанасов, 7. Иванов, 29. Христов, 17. Маринов, 10. Павлов, 20. Таушанов, 19. Петков