Съдийска тройка дами ще ръководи днешния двубой на ЦСКА с Германея (Сапарева баня).

Християна Гутева ще е главен арбитър, а Павлета Рашкова и Антоанета Пенчева ще й асистират. Димитрина Милкова е четвърти съдия.

Мачът е и последен за ЦСКА на "Армията" през този сезон, тъй като от понеделник започва подмяна на тревното покритие. Следващите три домакинства на състава ще са или на националния стадион, или на "Славия".

"Червените" ще излязат предимно с резервни играчи, а голяма част от героите от мача с Берое ще почиват. На вратата ще застане отново неостаряващият Стоян Колев.

Германея се представя трагично през пролетта и е подходящ съперник за трета двуцифрена победа на ЦСКА през този сезон. В 11 мача тимът от Сапарева баня е записал 1 победа, 1 реми и 9 загуби, при голова разлика 3:53.