Родопа (Смолян) се оплака от съдийство в мача с Ямбол. Според тях реферът Боян Славков от Пловдив е отсъдил две скандални дузпи за съперника, който се е наложил с 3:2.Домакините откриха резултата в 30-та минута, след доста спорно посочване на бялата точка в наказателното поле на гостите от страна на Славков. Точен за Ямбол 1915 бе Сашо Андонов.

Равенството бе възобновено само 3 минути по-късно с гол на Николай Тихомиров. В края на полувремето, отново главният съдия се намеси и отсъди втора дузпа за тима от Ямбол. Сашо Димитров бе точен и направи резултатът 2:1.

Дубълът на Берое се справи с Розова долина

Юношеските гарнитури на заралии също записаха успехи

През вторите 45 минути с гол за домакините се разписа отново Сашо Димитров в 85-та минута, като малко след това Чавдар Палагачев успя да намали резултата и в крайна сметка двубоят между ФК Ямбол 1915 - ФК Родопа завърши при резултат 3:2.