Попадение на бившия голмайстор на "А" група Цветан Генков не стигна на новака в Югозападната Трета лига Костинброд да вземе нещо от домакинството на Септември (София) ІІ. Двубоят от 8-ия кръг на първенството завърши 1:2 за дубъла на столичани.

Бившият голаджия на Локомотив (София) бе титуляр и се разписа за моментното 1:1 в 81-ата минута, след като преди това Мартин Филипов бе дал аванс на младия гостуващ състав в 77-ата минута. Капитанът

Панайот Пасков донесе трите точки на гостите в 84-ата минута.

Поражението е пето поредно за домакините, които стартираха сезона с пет точки в първите си три мача, но след това нямат дори една спечелена точка. Костинброд остана на 16-то място, докато вторият пореден успех за дубъл на Септември изкачи отбора на 11-то място с 11 точки.