ЦСКА победи Чико (Бяга) с 2:0 в първия си мач извън София. Точен за "червените" бе появилият се като резерва Костадин Хазуров. Опитният нападател се разписа от дузпа в 60- ата минута и в 88- ата с глава след центриране на Головодов. Срещата в Пазарджик бе изгледана от над 5000 зрители.

Първата част ще се запомни с два удара в гредите на "червените". Късметът не се усмихна на Борис Галчев и Преслав Йорданов.

Наставникът на "армейците" Христо Янев направи и една принудителна смяна. Ангел Грънчов напусна терена в 22- ата минута за сметка на Кирил Динчев.

На почивката в игра за ЦСКА се появи превърналият се в герой за "армейците" Костадин Хазуров. Голаджията замени полузащитника Николай Цветков.

в 60- ата минута ЦСКА откри резултата. Капитанът на Чико Йордан Михайлов фаулира Преслав Йорданов в наказателното поле. От бялата точка Хазуров не остави шансове на вратаря Стоичков, които плонжира в другия ъгъл.

Отново Хазуров бе точен за ЦСКА в 88- ата минута. Нападателят се разписа с глава след прекрасно центриране от ляво на младия Павел Головодов.

В оставащите минути до края на срещата ЦСКА владееше инициативата, но стигна само до един опасен удар, който бе дело на капитана Галчев.

С този си успех ЦСКА е едноличен лидер във "В" група с пълен актив от 18 точки и впечатляващата голова разлика 24:0.