Благоевградски ултраси инициират покана към бизнесмена и желаят именно той да спаси футболната марка на областта и да я върне на полагащото й се място на футболната карта на България. Оттеглилият се от Локомотив (Пловдив) Коко Динев бързо получи покана и в Благоевград обявиха, че го очакват да поеме контрола над Пирин, пише "Струма".
Изтормозените фенове на "орлетата", които трябваше да преживеят в последните 6-7 години фалита на любимия си клуб и заточението му в селските групи, се надяват Динев да им подаде ръка. Както е известно, Пирин беше изхвърлен от "А" група миналото лято поради липса на лиценз и през есента започна участието си в четвърта дивизия - "А" окръжна група.
Тази зима обаче "орлетата" се обединиха с Перун (Кресна) и играха в Югозападната "В" група с техния лиценз. Конкурентът Пирин (Разлог) обаче надделя за първото място и завърши с 4 точки повече от Пирин (Бл).
Сега пред благоевградския клуб има вариант да влезе в "Б" група заради оттеглянето на Бдин (Видин) и Спортист (Своге), но дали това ще се случи БФС ще реши до няколко дни.
Пирин (Блг) кани Коко Динев
![Пирин (Блг) кани Коко Динев](https://webnews.bg/uploads/images/62/2062/122062/orig.jpg?_=1446868627)
Източник: Динчер Фейзов
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории
![loading...](https://webnews.bg/assets/images/loading.gif?_=1446728989)