Партизан победи Янтра (Габрово) в мач от 12-ия кръг на Северозападната В група. Тимът от Червен бряг се наложи с 4:2 у дома, съобщава 365football.bg. Домакините обаче доста се изпотиха и окаляха за успеха. На тежкият терен габровлии не се дадоха лесно. Те максимално се възползваха от грешките на домакините и на два пъти повеждаха в резултата. В 22-ата минута Слави Паскалев сбърка и Милен Панчев даде аванс на Янтра. После съдията отмени гол на Мартин Маринов от Партизан.

В 32-ата минута обаче Десислав Русев проби отляво и подаде на Цветан Петров, който изравни. Веднага след почивката обаче Васил Михайлов не успя да спре Пламен Кожухаров, който отново даде преднина на тима от Габрово. Радостта на гостите обаче трая само 4 минути, защото Цветан Петров бе повален в наказателното поле и Русев вкара от дузпа.

После ролите на двамата се размениха и Петров изпрати топката в мрежата от бялата точка. Капитанът оформи своя хеттрик в 81-ата минута.