Николай Митов дебютира с победа начело на Хебър. Пазарджиклии победиха с 3:2 у дома Вихрен в мач от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Домакините поведоха в резултата с гол на Атанас Велев в 21-ата минута. В 38-ата минута Цветелин Тонев намери в наказателното поле Георги Недялков, който с глава удвои резултата.

До почивката гостите стигнаха до изравняване. Първо в 40-ата минута Борислав Хазуров наказа грешка в отбраната на домакините, а в даденото от съдията продължение Александър Якимов вкара от дузпа.

Победния гол за Хебър падна в 57-ата минута отново от наказателен удар. Александър Якимов спря с ръка влизащата във вратата на Вихрен топка и бе изгонен с директен червен картон от Николай Йорданов. Руслан Иванов пък бе точен от отсъдената дузпа.

Николай Митов е новият треньор на Хебър (Пазарджик)