Турнир: В група Стадион: Българска армия Зрители: 1000

КРАЙ НА МАЧА!

85′

Костадин Хазуров отбелязва шестия си гол в мача!

72′

Николай Цветков вкара четвъртия си гол в мача след като вратарят бе оставил вратата си и Демона се възползва с далечен шут

61′

Хазуров вкарва за 0:8 след като играч на символичните домакини направи детинска грешка. "Червеният" нападател вече има 5 гола в срещата

60′

Николай Цветков се отчита с хеттрик! Демона се разписа с плътен изстрел от границата на наказателното поле

58′

Смяна за ЦСКА

56′

Хазуров праща топката в мрежата, но голът не е зачетен заради засада

53′

Райчев излиза, влиза Кикарин

52′

Жълт картон за Виктор Райчев

47′

Греда за ЦСКА! Костадин Хазуров беше близо да вкара 5 гол в мача

46′

Начало на второто полувреме

45′

Край на първото полувреме

43′

Шести гол за ЦСКА! Чико напредна сблъска се с вратаря, топката достигна до Хазуров, който без проблем вкара за 0:6!

41′

Още едно попадение за ЦСКА! Николай Цветков изпълни от далечно разстояние фаул, за да вкара втория си гол в мача

39′

Дичев за малко да си вкара автогол, но вратарят Колев улови

35′

НОВ ГОЛ ЗА ЦСКА! Николай Цветков видя, че вратарят не е на мястото си и го изненада с далечен удар, който влезе за 0:4

34′

Гол на Момчил Цветанов не е зачетен заради засада, каквато обаче няма

29′

Трети гол за ЦСКА! Александров комбинира с Витанов, който стреля, топката се отби в крака на Хазуров, който вкара за трети път в мача!

23′

Тотално надмощие на ЦСКА, Германея до момента няма нито една атака

16′

Николай Цветков пропусна да вкара нов гол за ЦСКА след като реши да стреля, вместо да подаде. Вратарят на символичните домакини спаси удара му

10′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Хазуров бе повален в наказателното поле и си спечели дузпа. Нападателят изпълни наказателния удар и бе точен за 0:2!

7′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Костадин Хазуров засече с голава от конер и разстреля мрежата на Германея за 0:1!

2′

Удар на Александров от фаул, но топката минава над вратата

1′

Крумов Павел Головодов

ЦСКА среща Германея (Сапарева баня) в пореден кръг от Югозападната „В” група. Срещата на „Българска армия” започва в 15:30 часа. Съставът от Сапарева баня по програма трябва да е домакин, но двата отбора се разбраха мачът да се играе на "Армията".

Двубоят ще бъде последен на стадиона на „червените” за този сезон, тъй като от клуба ще подменят тревното покритие.

Любопитна подробност от днешния двубой е, че съдийската бригада ще бъде съставена само от жени. Главен арбитър на мача е Христиана Гутева, а нейни помощнички ще са Павлета Рашкова и Антоанета Пенчева. Така за първи път в историята на ЦСКА, мач на отбора ще бъде ръководен от жени.