Опитният състав на бургаския Мастер очаквано се справи с гостуващия Левски (Карлово), като го победи с убедителното 7:1 в мач от шампионата на Югоизточна "В" група.

Футболистите на Нено Ненов започнаха много активно срещата и още през първото полувреме си осигуриха солиден аванс от 3:0.

И през втората част домакините не изпуснаха нито за миг инициативата и нови 4 гола паднаха в мрежата на гостите. Все пак те стигнаха и до почетно попадение за крайното 7:1. С поредната си победа Мастер се изкачи в челото на класирането и вече е с актив от 8 точки.

В другите срещи от 4-ия кръг на Югоизточната „В" група се получиха следните резултати: Брестник - Тунджа (Ямбол) 2:4, Спартак (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 2:0, Ботев (Гълъбово) - Хеброс (Харманли) 4:0.

Днес в групата се играят още 5 мача с начало 17 часа. Съперници в тях са Созопол - Асеновец, Несебър - Гигант (Съединение), Хасково - Димитровград, Свиленград - Верея (СЗ), Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали).