Левски (Лом) победи с 3:0 тима на Първа Атомна (Козлодуй) в първия си домакински мач от лятна подготовка. Срещата се игра на градския стадион в Лом.

Въпреки лошото време, момчетата на треньора Благой Кръстанов показаха сърцата игра и заслужено спечелиха проверката. Ломчани поведоха в резултата още в 12-та минута с гол на Георги Цеков. В 47-та минута таранът Александър Славейков удвои резултата, а в 76-та отново Георги Цеков зарадва публиката с второто си попадение в мача.

И двамата голмайстори бяха за кратко в Черноморец (Бургас) през този сезон, но сега ще помагат на Левски (Лом) след завръщането си в Трета лига, да играе важна роля по терените на Севрозападната група. В досегашните си три изиграни контроли, футболистите от Лом имат две победи и само една загуба.

Морален жест на  Константин Папазов към Левски - купи абонаментни карти за баскетболния тим

Морален жест на Константин Папазов към Левски - купи абонаментни карти за баскетболния тим