Александър Александров-Кривия се подвизава в селските дивизии с екипа на Сокол (Марково). Тимът стартира новия сезон в "А" областна група със загуба, отстъпвайки в Раковски на местния Секирово с 3:4. Домакините поведохам, но с голове на 40-годишния бивш играч на Левски и Ботев (Пловдив), както и на Димо Станков "соколите" обърнаха резултата още до почивката.

В средата на втората част домакините направиха 2:2 след гол от дузпа. Това разконцентрира играчите на Сокол и те допуснаха два много леки гола. До края футболистите от Марково успяха да върнат само едно попадение, което отново отбеляза Александър Александров за крайното 4:3 в полза на Секирово. Първият домакински мач на Сокол е идната събота (29.08) срещу Марица (Маноле) от 18:00 часа на стадиона в Марково.