Мачът между Миньор (Перник) и ЦСКА от Югозападната "В" група се превърна в истински цирк!

"Червените" се наложиха с 3:0, но това не бе най-сериозното за отбелязване събитие на терена.

Феновете на "армейците" тичаха по цялата дължина на пистата на Стадиона на мира, биха се с "колегите" си от Перник, а след това част от тях дори започнаха да налагат полицаите на стадиона с метални тръби, в средата на второто полувреме от сблъсъка!

Като за капак Пи Ар-ът и главен арбитър на двубоя Волен Чинков вдигна два жълти картона на звездата на Миньор Симеон Ганчев, но не го изгони!

Състезателят настояваше, че трябва да напусне терена, но реферът го убеди, че това не е така.

Повторенията показаха, че на два пъти Чинков предупреждава официално Ганчев, но в крайна сметка футболистът остана в игра.

Малко преди края на мача той удари "червен" състезател при спряла игра, без топка, но отново не бе изгонен!