Детската градина на Спартак (Пд) приключи лятната подготовка с победа. Играчите на треньора Манол Георгиев се наложиха с 2:1 като гости над четвъртодивизионния Ботев (Кричим).

Победата за „гладиаторите" с два точни изстрела през първата част донесе възпитаникът на Локо (Пд) Георги Стоянов.Между двата гола на пловдивчанина за Кричим изравни Иван Иванов.

Манол Георгиев заяви пред Тоpsport.bg че през следващата седмица ще картотекира 24-а състезатели за сезона във „В" Югоизточна група. В селекцията му остава опитният халф Стоян Тодоров - Бастена, но младият спец е лишен от услугите на италианеца Марко Д'Арженио.

Бившето „канарче" е отпътувал за родината си с цел да уреди документи по пребиваването си в България, но все още не се е завърнал.