Третодивизионния Черноморец (Несебър) победи с 3:1 Асеновец в първата среща от 21-ия кръг на Югоизточната "В" група. Домакините излязоха напред в резултата още в 7-ата минута с гол на Денислав Андреев, след недоразумение в отбраната на гостите.

Секунди преди края на първата част гостите изравниха. През втората част футболистите на Черноморец нанизаха още две попадения. Първо Венцислав Гичев бе точен от дузпа в 57-ата минута за 2:1. Крайното 3:1 оформи Красимир Павлов, който реализира след центриране на Босилков. Двубоят се игра в Равда пред около 200 зрители.

Черноморец (Несебър): Теодор Пенчев, Тодор Димитров, Милен Танев, Димитър Кръстев, Цветелин Радев, Красимир Павлов, Венцислав Гичев, Денислав Андреев, Станимир Баев, Георги Георгиев, Боян Кулев. Като резерви през втората част в игра влязоха Любомир Няголов, Румен Босилков и Павел Алексиев