Бдин (Видин) постигна убедителна победа с категоричното 6:1 над Балкан (Белоградчик) в контролна среща, играна на стадион „Бенковски” във Видин.

През първата част футболистите на Андонов създадоха много положения, но реализираха 2 гола. В 14 минута Ивайло Захариев-Пифа отбеляза с далечен прехвърлящ удар за 1:0.

Второто попадение отбеляза капитанът на видинчани Боби Боянов в 20 минута. След почивката Бдин излезе с изцяло нов състав и наниза още 4 гола. Разписаха се Георги Митрев, Иван Гемеджиев , Мохамед Летиф (2) . Гостите върнаха едно попадение в 81-ата минута с гол на Николая Николов.

Стартов състав на Бдин: Здравко Милчев, Марян Станчев, Виктор Колев, Ивайло Иванов, Даниел Михалов, Куатара Мамаду, Момчил Милчов, Сидер Томов, Борслав Боянов, Любомир Цеков и Ивайло Захариев.