Бдин (Видин) се наложи с 3:0 гостуващия Ювентус (Малчика) в среща от 3-ия кръг на Северозападната "В" група. Успехът на домакините можеше да е и още по-изразителен ако не бяха пропуските на Цветан Цветанов, Александър Соколов и Георги Илиев. Въпреки тоталното си надмощие бдинци поведоха едва след почивката.

В 53-ата минута капитанът им Ангел Цолов бе повален в наказателното поле и рефера Росен Гановски отсъди дузпа, която Соколов превърна в гол. Седем минути по-късно комбинация между Соколов и Илиев продължи в центриране към Цветанов, който с глава покачи на 2:0.

В 72-ата минута се разписа и Илиев с шут от ъгъла на наказателното поле. Шест минути по-късно Ивайло Захаринов от гостите удари в зъбите Николай Панайотов, съдията го острани с червен картон, а потърпевшият бе принудително заменен. След този успех Бдин продължава да е с пълен точков актив.