ФК Аристон спечели с класическото 3:0 мач от първенството на Североизточна В АФГ срещу коравия тим на Черноморец (Бяла - Варненско). Светослав Недялков се отличи с два гола в 20-тата и 84-тата минута, а попадението на играещият помощник треньор Мартин Друмев реши срещата в 89-тата минута.

Червените излязоха в състав: Л. Петков, Дечев, Петев, Великов, Иванов, Якимов, Неделчев, Караосман, Маринов, Друмев, Недялков.

През второто полувреме в игра се появиха Цанков, Атанас Маринов и Дяков. Детският отбор на ФК Аристон завърши на 3-то място в областното първенство на Зона Русе и се класира за предварителния кръг на Републиканското първенство. Юношите младша възраст се отличиха с второ място и ще играят бараж с отбора на Орловец (Добрич). Срещите ще се играят на неутрален терен в гр. Попово.