Отборът на Арда (Кърджали) записа разгромна победа със 7:0 над Левски (Карлово) в мач от 20-ия кръг в Югоизточната Трета лига.

Така тимът на Елин Топузаков дръпна с 10 точки преднина на върха, събирайки 53 пункта.

От Арда: Мнението на г-н Кременлиев е лично негова позиция, клубът уважава всеки един български отбор

От тима излязоха със специална декларация

Георги Стефанов даде начало на головия рецитал още във втората минута. Четвърт час след началото на мача Владислав Мисяк удвои, а малко преди края на почивката Атанас Чепилов направи резултата класически.

Веднага след паузата, Димитър Алексиев покачи на 4:0, в 67-ата Ахмед Осман се разписа за 5:0. Вторият гол на Осман, паднал в 81-ата минута, бе под №80 за Арда в първенството. Крайното 7:0 оформи Джихат Кямил, който бе точен с глава в последната минута.