Отборът на Мадагаскар преустанови своето участие в турнира за Купата на африканските нации.

Съставът сложи край на кампанията си на фаза 1/4-финал, което със сигурност е повече от сериозно постижение.

Тимът, който е и дебютант в състезанието, отстъпи пред единайсеторката на Тунис с 0:3.

Алжир отстрани Кот д'Ивоар след изпълнения на дузпи

Срещата завърши 1:1 в редовното време

Абел Анисе и компания показаха максимума от възможностите си, но той се оказа недостатъчен.

Футболистът на Лудогорец остана на терена през всички 90 минути от сблъсъка, като се утвърди като един от несменяемите титуляри в състава. Четири минути преди последния сигнал днес той си изкара жълт картон.

Снимка 430469

Източник: Twitter

Победните попадения за съперника реализираха Фержани Саси, Юсеф Мсакни, както и Наим Слити. И тримата се разписаха през второто полувреме от мача.

В предишната фаза Мадагаскар елиминира Конго след изпълнения на дузпи.

Като цяло представянето на тима се оценява високо от всички фенове, както и от ръководителите на футбола в африканската страна.