Футболистът на ЦСКА Годуин Коялипу игра като титуляр за отбора на Централно африканската република при загубата от Габон с 0:2 в мач от квалификациите за Купата на африканските нации. Той остана на терена до 88-ата минута. Другият играч на "червените" в състава на ЦАР Амос Юга не взе участие в срещата.

В същото време защитникът на Левски Кристиан Макун остана неизползвана резерва в националния отбор на Венецуела в световната квалификация срещу Уругвай, която завърши 0:0. Преди това футболистът игра 34 минути срещу Боливия, като се появи от резервната скамейка.

Халфът на Лудогорец Дерой Дуарте пък бе титуляр за Кабо Верде при победата над Мавритания с 2:0. Той остана на терена до 82-ата минута. Резерва в този мач за Кабо Верде бе вратарят на Спортист Своге Дилан Да Силва.

В същото време Оливие Вердон изигра цял мач за Бенин при победата над Либия с 2:1.

Новото попълнение на "орлите" Агибу Камара също остана на терена през целия мач при загубата на  Гвинея срещу Танзания с 1:2. Титуляр за Гвинея пък бе  Антоан Конте от Ботев (Пловдив), но той бе заменен в 52-ата минута.

Годуин Коялипу е бил пред трансфер в Левски, но финансовата мощ на ЦСКА се оказала решаваща

Стрелецът вече отбеляза първия си гол за "армейците"