Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 231
90+2′

Вълков сложи край на тренировката в планинска обстановка.

88′

ГООООЛ! Григор Долапчиев стана първият футболист на Витоша с 10 гола. Той напредна фронтално и стреля. Кацарчев можа само леко да отклони топката и тя влетя в мрежата.

85′

Кацарев трябва да стане играч на мача след многобройните си спасявания. Очевидно е най-заетият на терена.

83′

Садула стреля технично с глава в ръцете на Колев.

80′

Колев заменя Весков.

76′

Порпуск на Попев след грешка на Кацарев и подаване на Гъргоров.

74′

Кацарев с поредно спасяване. Долапчиев пропусна да удвои.

70′

Долапчиев заменя Милев.

69′

Иво Иванов за малко не си вкара автогол. Топка покрай вратата.

68′

Гъргоров сменя Котев.

67′

Четин Садула сменя Кутев.

64′

Николай Георгиев спаси хубав удар на футболист на Верея. За малко да се случи немислимото.

62′

Амзин стреля от границата на наказателното поле високо в аут при хубава атака на Витоша.

60′

Футболистите на Верея успяват да спечелят някое единоборство от време на време.

59′

Амзин стреля в Кацарев отблизо. 16-ти удар към вратата на Верея.

56′

Котев стреля високо в аут от удобно положения.

52′

Кутев стреля от близо диагонално в аут.

52′

Пропуск. Амзин остана сам срещу Кацарев, който с плонж изби в корнер.

50′

Обстановката в мача е като на слабо посетен театрален спектакъл. Може спокойно да се чува, какво си подвикват играчите.

45′

Започна второто полувреме, което се надяваме, да не е като първото.

45′

Пламен Стоянов смени Божифар Христов.

45′

Хрвое Ризванович смени Велин Желязков за Верея.

45′

Край на първото полувреме! Витоша се оттегля на почивка с гол аванс пред Верея - 1:0.

24′

ПРОПУСК!!! Станислав Маламов опита да изравни резултата с директен обстрел от пряк свободен удар. Топката обаче премина доста далеч от целта.

12′

ГОЛ! Стефан Христов е точен от бялата точка - 1:0.

11′

ДУЗПА В ПОЛЗА НА ВИТОША!!! Велин Желязков фаулира Наско Милев в наказателното поле и главният съдия Владимир Вълков посочи бялата точка.

7′

Гостите са доволни от резултата и вратарят им бави изпълнението на аут.

3′

Гостите срещат затруднения с преминаването на центъра. Попев шутира в обсега на стража на Верея.

2′

Котев стреля опасно, но вратарят на гостите спаси с плонж.

1′

77.Иван Вълчанов 9. Хрвоие Ризванович

Витоша посреща Верея в протоколен мач от предпоследния кръг на група "А" от втората осмица. Резултатът от двубоя няма да промени нищо в класирането, защото и двата тима вече знаят местата, които ще заемат в крайното класиране.

И Витоша, и Верея ще играят в плейофите за спасение от изпадане. Витоша е на трето място с 31 точки, с 10 по-малко от втория Ботев (Враца). Верея има само 6 точки от 6 равенства и вече подобри рекорда на бистричани от миналата година, които тогава завършиха с 13 точки.

И в трите мача между двата тима Витоша спечели. В Стара Загора с 1:0 и 2:0 и в Бистрица с 2:0. Срещата пропускат Георги Купенов, Михаил Милчев и Ивайло Лазаров, които са наказани. Заради контузия ще отсъства Радко Мутафчийски.

Треньорът на Верея Иван Вутов няма проблеми с контузени и наказани, но потенциалът на неговия отбор е такъв, че едва ли ще успее да измъкне нещо днес.

Старозагорци загубиха и четирите си мача във втората осмица с обща голова разлика 0:13.