Стефан Христов влиза на мястото на Григор Долапчиев

70′

Кристиан Узунов е заменен от Кочилов

64′

Най-дейният играч на Локо (Пд) до момента - Симеон Райков отстъпва мястото си на Аяри

60′

Натиск на Локо (Пд) в последните минути. Марчев също опита да притесни Михаил Иванов, но ударът му с глава изпраща топката над напречната греда.

53′

Райков за пореден път стреля от фаул, но топката прелита встрани.

49′

Епизод пореден: Райков отправя далечен удар към вратата, но Мишо Иванов спасява.

46′

Умарбаев е заменен на почивката от Дани Кики

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при резултат 1:1.

39′

Удар на Райков бе избит от вратаря, след което топката срещна гредата.

26′

Григор Долапчиев стреля от дъгата, но топката рикошира в Асен Георгиев и мина покрай лявата греда.

25′

Райков отново пробва да покоси вратата на бистричани с удар от границата на наказателното поле, но Михаил Иванов не позволи топката да влети в мрежата му.

16′

Жълт картон за Кристиан Узунов

16′

Гостите получават право да изпълнят свободен удар. Зад топката застава Райков, но Михаил Иванов е на мястото си и лови без проблем.

10′

ГООООЛ! Само 60 секунди след попадението на домакините, Бакалов връща равенството на "Васил Левски", след точен удар с глава!

9′

ГООООООООООООЛ! Ивайло Лазаров извежда Витоша напред в резултата още преди да са изтекли 10 минути от първия съдийски сигнал! Футболистът бе чудесно позициониран в наказателното поле на гостите и след получения пас отправи директен мощен удар, отбелязвайки за 1:0!

1′

99 Стефан Христов 77 Дино Мартинович

Днес от 13 часа Витоша приема Локомотив (Пловдив) на "Васил Левски" в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Бистричани отново излизат на терена в търсене на първа победа в дебютния си сезон в елита.

Тимът на Костадин Ангелов е на последното място в първия ешелон на футбола ни, като има записани единствено три ремита.

Витоша (Бистрица) приема Локо (Пд) и ЦСКА на националния стадион

Витоша отново домакинства на "Васил Левски"

Причините са атмосферните условия и феновете

Локо, от своя страна, пък е в мини криза, след като записа три поредни загуби в шампионата и днес ще направят опит да прекратят тази негативна серия.

Двата тима вече играха един срещу друг през тази година. Тогава на "Лаута" "смърфовете" победиха с категоричното 3:1.