Край на мача.

86′

Белмонт влиза на мястото на Тиам.

84′

Божинов опита да вкара страхотен гол със задна ножица след центриране на Кабрал, но Василев успя да спаси.

Снимка 407784

81′

Жълт картон за Цветкович.

78′

Спасяване на Василев! Стражът на Витоша отрази силен удар на Райнов след центриране от корнер.

77′

Буш заменя Костов.

75′

Кабрал получи топката от Паулиньо пред наказателното поле, освободи се и нанесе силен удар, който мина покрай вратата.

Снимка 407779

72′

Горанов напредна отляво и центрира в наказателното поле, където Кабрал опита удар, който бе избит в корнер от Василев. След изпълнението на ъгловия удар Лазаров бе близо до това да си вкара автогол.

69′

Удар на Костов с глава излезе в аут.

Снимка 407785

68′

Божинов влиза на мястото на Мариани.

66′

Жълт картон за Милчев.

63′

Гьонов е заменен от Вълчанов.

62′

Удар с глава на Яблонски след центриране от корнер излезе в аут.

61′

Удар на Мариани е блокиран.

Снимка 407788

59′

Гьонов бе близо до страхотен гол. Амзин центрира отдясно в наказателното поле, където Гьонов стреля от движение, но покрай вратата.

58′

Паулиньо нахли с топка в крака през центъра и нанесе удар, който след рикошет стана трудна за Василев, но вратарят на Витоша успя да избие в корнер.

53′

Удар на Райнов от далечна дистанция мина покрай вратата.

Снимка 407776

47′

Стефан Христов нахлу в наказателното поле на Левски и опита удар, който бе блокиран.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

42′

ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Станислав Костов!!! "Сините" се възползваха от грешка на Витоша. Паулиньо овладя топката и изведе Станислав Костов, който преодоля Василев и от малък ъгъл прати топката във вратата.

38′

Пропуск на Паулиньо!!! Бразилецът се освободи от съперник и стреля с глава след центриране на Мариани от пряк свободен удар, но ударът му мина покрай лявата греда.

Снимка 407781

33′

Стефан Христов получи топката отляво пред наказателното поле и опита удар, който бе безкрайно неточен.

29′

Паулиньо получи хубав извеждащ пас отляво и опита да преодолее Василев, но вратарят на Витоша успя да избие топката в корнер.

27′

Витоша получи право да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле на Левски. Зад топката застана Ивайло Лазаров, който стреля опасно, но Михайлов успя да избие.

Снимка 407780

22′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!!! Паулиньо бележи! Давиде Мариани отне топката в центъра на терена и с хитър пас изведе бразилеца зад отбраната, а той с удар по диагонала не остави шансове на Василев.

21′

Лазаров опита да изненада Михайлов от пряк свободен удар, но стражът на Левски улови без затруднения.

13′

Мариани свали топката за Костов, който опита да изненада Василев от далечна дистанция, но неуспешно.

10′

Стефан Христов стигна до топката отляво и центрира опасно в наказателното поле за Цанков, който обаче не успя да стигне до топката.

Снимка 407782

1′

77. Иван Вълчанов 86. Валери Божинов

Витоша (Бистрица) приема Левски в мач от 22-ия кръг на Първа лига. Двубоят е днес от 17:00 часа на Националния стадион "Васил Левски". "Сините" ще се опитат да прекъснат черната си серия и най-после да стигнат до победата.

Възпитаниците на Георги Дерменджиев нямат успех в 9 поредни мача, като в това число влизат и контролите. В първия пролетен кръг на първенството столичани завършиха 1:1 с Локомотив (Пловдив) у дома.

Левски ще се конкурира с ЦСКА за младия играч на Черни море Мартин Минчев

Левски ще се конкурира с ЦСКА за младата звезда на Черно море

Мартин Минчев генерира все по-голям интерес към себе си

Левски ще преследва задължителен успех, за да влезе с настроение преди дербито с ЦСКА идната неделя. Три точки ще доближат "сините" на 3 точки от "червените" и на осем от лидера Лудогорец.

Символичните гости отново ще бъдат без Живко Миланов. Крайният защитник все още не има болки и не може да тренира на пълни обороти. Очаква се атаката да води Станислав Костов, който остана резерва срещу Локомотив. Валери Божинов ще е резерва. Дерменджиев едва ли ще прави други промени по състава, въпреки че Хали Тиам е с осем жълти картон и при следващо официално предупреждение ще пропусне дербито с ЦСКА.

Дерменджиев определи групата на Левски за мача с Витоша

Двубоят е от 17:00 часа, на Националния стадион "Васил Левски"

Витоша загуби с 0:1 от Ботев (Враца) в първия си пролетен мач. Наставникът Росен Кирилов няма да може да разчита на  възстановяващият след операция централен защитник Радко Мутафчийски, изтърпяващият наказание краен бранител Тодор Гочев, както и нападателите Григор Долапчиев и Наско Милев, които имат здравословни проблеми.