Етър (Велико Търново) разби с 6:2 Витоша (Бистрица) като гост

Какъв мач! Етър писа Отличен 6 на Витоша

Истинско голово шоу в Бистрица

82′

Димо Мартинович влиза на мястото на Боджадж.

76′

6-ти гол за ЕТЪР!!! Иван Стоянов центрира от фаул, а влезлият преди няколко минути Тонислав Йорданов първоначално игра с глава, топката се отби в крака на Зюмбюлев, но играещият под наем от ЦСКА футболист успя да си я вземе отново и да я вкара от близко разстояние.

Снимка 469737

73′

Жълт картон за Котев.

71′

Официално предупреждение за Кацаров.

70′

Тонислав Йорданов влиза на мястото на Милчо Ангелов.

65′

ГОООЛ ЗА ЕТЪР!! Иван Стоянов получи асистенция от Милчо Ангелов, пребори се със защитник на Бистрица и остана очи в очи с вратаря Василев. Опитният нападател реализира без проблеми петото попадение в мача.

Снимка 469736

64′

Жълт картон за Евгени Зюмбюлев.

59′

ГОООЛ ЗА ВИТОША! Атанас Кабов отново пробва Христо Иванов от далечно разстояние, но този път вратарят не се справи по най-добрия начин и не успя да избие топката добре, от което се възползва Илия Димитров и направи резултата 2:4.

58′

Жълт картон за Четин Садула.

50′

Атанас Кабов пробва рефлексите на Христо Иванов с изстрел от далечно разстояние от пряк свободен удар, но опитният страж на Етър изби в корнер.

47′

ИВАН СТОЯНОВ тъкмо влезе на терена и веднага получи възможност да се разпише, но Християн Василев отрази удара му.

Снимка 469731

46′

Иван Стоянов замени Иван Скерлев на почивката.

46′

Станислав Маламов напусна на полувремето, а на негово място влезе Атанас Кабов.

45′

Старт на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част!

45′

1 минута е добавеното време на първата част.

44′

Засада на Яни Пехливанов.

41′

ГООООЛ ЗА ЕТЪР! Евгени Зюмбюлев от Витоша не успя да върне топката с глава към вратаря си и от това се възползва Боджадж, който с удар от въздуха възстанови преднината от 3 гола на "болярите".

Снимка 469732

37′

Етър получи добър шанс да увеличи отново преднината си на 3 гола. Краси Станоев застана зад топката, за да изпълни фаул от границата на наказателното поле. Той пробва да изненада домакините с удар под стената, но изстрелът му не се получи по начина, по който искаше.

31′

ГООЛ ЗА ВИТОША! Кристиян Кочилов успява да върне едно попадение за домакините след точно изпълнена дузпа.

30′

Антон Огнянов извърши нарушение срещу Илия Димитров и това е дузпа за Витоша!

25′

След получените три попадения, отборът на Витоша се пробва да изнесе по-напред играта и с опит да натисне съперника си, но засега без успех.

Снимка 469735

15′

НОВ ГОЛ ЗА ЕТЪР! Милчо Ангелов получи топката от Божидар Кацаров и я даде в наказателното поле, където бе Яни Пехливанов. За него задачата бе прекалено лесна, след като успя да матира Василев с удар от пеналтерията.

13′

Йордан Минев получи контузия при нарушението, което извърши срещу Кацаров и напусна играта. На негово място влезе Лъчезар Котев

12′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЕТЪР В РАМКИТЕ НА 2 МИНУТИ!!! Антон Огнянов успя да се измъкне и да нахлуе в наказателното поле и центрира към Милчо Ангелов, който стреля във вратата, а там Веселин Минев пробва да изчисти от голлинията, но той просто довкара топката за 0:2.

10′

ГООООЛ ЗА ЕТЪР! Красимир Станоев успя да центрира, Василев излезе неразчетено и топката попадна в Яни Пехливанов, който подаде на Александър Дюлгеров и бившият играч на ЦСКА от близко разстояние успя да отбележи за 0:1.

Снимка 469733

7′

Красимир Станоев центрира топката и се получи леко меле в наказателното поле, а Милчо Ангелов успя да пробва удар, но той бе отразен от защитник на бистричани.

5′

Йордан Минев извърши грубо нарушение срещу Божидар Кацаров и Етър получава правото да изпълни пряк свободен удар.

1′

Начало на срещата!

Снимка 469734

1. Християн Василев 1. Христо Иванов (к)