Край на мача!

88′

Мишо Петров замени Тодор Гочев.

87′

Георги Божилов пропуска да изравни, след като на метри от вратата стреля с глава, но не намери целта!

83′

Садула замени Кутев.

82′

Минчев замени Минков.

75′

Лъчезар Йорданов замени Фабио Мартинш.

69′

Жълт картон за Петко Цанков.

68′

Играчите на Витоша се поприбраха в по-задни позиции, разчитайки на добра игра в защита и контраатаки.

59′

Георги Божилов замени Георги Илиев.

52′

Жълт картон за Кочилов.

51′

Шанс за гостите да изравнят! Фабио Мартинш сам организира контраатака, която впоследствие завърши с негов фронтален удар от наказателното поле в страничната греда!

46′

Петко Цанков влиза на мястото на Румен Гьонов.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Силен удар на Радослав Василев отдясно в наказателното поле срещна външната част на мрежата.

35′

ГООООЛ! Дани Пеев бележи от бялата точка - 1:0!

34′

Дузпа за Витоша, след като Даниел Кутев е повален от вратаря Иван Дюлгеров

29′

Ето я най-добрата възможност за Черно море! След разбъркване и лошо избита топка, Радослав Василев остана очи в очи фронтално срещу вратата, но ударът му мина до гредата!

28′

Капитанът на Черно море Георги Илиев опита нестандартно изпълнение извън наказателното поле, топката прелетя над напречната греда, но никак не бе далеч от целта.

24′

Ангел Стоянов се опита да намери Старокин с пас зад гърба на защитата, но топката дойде твърде дълга за опитния футболист.

15′

Центриране от фаул бе засечено с глава от Старокин, но топката прелетя до дясната греда на вратата на Черно море.

13′

Витоша пропуска първото чисто положение мача! Стефан Христов успя да се измъкне отляво в наказателното поле, но останал по диагонал сам срещу вратаря, не успя да го преодолее.

12′

По-добри действия на играчите на Черно море от началото на мача, Марек Кузма опита удар от линията на наказателното поле, който бе блокиран от защитник на "тигрите".

5′

Черно море стига до първата възможност в мача, след като Георги Илиев засече с глава в наказателното поле центриране отляво, но топката мина встрани от целта.

1′

15. Радко Мутафчийски 37. Лъчезар Йорданов

Отборът на Витоша се изправя срещу единайсеторката на Черно море днес, от 17:30 часа, на стадиона в Бистрица.

Витоша на два пъти поведе в предишния си мач - срещу Пирин и бе близо до сензация, но не успя да удържи резултата 12 минути преди края.

От своя страна Черно море ще излезе без шест от основните си играчи заради проблеми с контузии и натрупани картони. Александър Цветков пък за пореден път е аут от групата. Както е известно, Илиев не е доволен от изявите му и той ще напусне Черно море след края на сезона.

Черно море се разделя с Александър Цветков

Национал не попада в плановете на Илиан Илиев

Вижте причината

Очаква се треньорът на "моряците" да заложи в стартовия си състав на някои играчи, които досега по-рядко имаха шанс за изява. Наказани за мача са Дани Кики, Mexди Фенуш и Атанас Зехиров.

Освен това Мартин Костадинов и Мариян Огнянов лекуват контузии, а Аристоте Н'Донгала получи почивка от треньорския щаб.

В състава на Черно море след изтърпяно наказание се завръща Петър Витанов, а с тима отпътува и младокът от школата Лъчезар Йорданов, който може да дебютира.

Черно море без част от основните си футболисти срещу Витоша (Бистрица)

Черно море излиза с резервите срещу Витоша (Бистрица)