Ботев (Враца) победи Витоша с 2:0

Ботев (Враца) се справи лесно с Витоша

Врачани се наложиха с 2:0 като гости

90+3′

ГРЕДА!! Курупис прати топката в гредата след удар от пряк свободен удар. След това Амзин стреля над вратата при добавката.

89′

Жълт картон за Генов.

88′

Лясков заменя Керчев.

87′

Михайлов намери Вушурович в наказателното поле, но ударът на черногореца бе спасен от Кацарев.

84′

Станкев стреля опасно от пряк свободен удар, но Костов се справи.

81′

Михайлов влиза на мястото на Домовчийски.

Снимка 435235

76′

ГРЕДА!!! Силен удар на Мартин Станкев от далечна дистанция срещна гредата.

72′

Вушурович заменя Петър Атанасов.

69′

Костов парира удар от далечна дистанция на Садула.

Снимка 435236

60′

Удар на Генов от далечна дистанция излиза в аут.

54′

ГОООООЛ ЗА БОТЕВ!!! Илия Миланов се разписа! Защитникът бе най-съобразителен след центриране от пряк свободен удар и с глава вкара за 0:2.

51′

Пропуск на Станкев!! Садула се възползва от спорен пас на Златински към Керчев и чукна топката към Станкев. Крилото опита удар по диагонала, който рикошира в Златински и топката излезе в корнер.

46′

Христо Иванов заменя Кристиян Узунов.

46′

Запро Динев влиза на мястото на Григор Долапчиев.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

44′

Жълт картон за Гьонов.

42′

Жълт картон за Амзин.

40′

Самостоятелен пробив на Генов през центъра завърши с удар, който бе блокиран от Бонев.

35′

Жълт картон за Долапчиев.

Снимка 435233

33′

Витоша изнесе играта в полето на Ботев, но така и не успява да създаде опасности пред Костов.

17′

ГОООООЛ ЗА БОТЕВ!!! Даниел Генов се разписа. Васев проби отдясно и намери Генов в наказателното поле. Крилото с прецизен удар в далечния ъгъл матира Кацарев.

5′

Пропуск на Будинов!!! Отличен индивидуален рейд на Петър Атанасов отляво завърши с подаване към Будинов, чийто удар мина близо до вратата.

Снимка 435231

4′

Удар на Миланов след центриране от пряк свободен удар минава над вратата.

1′

99. В. Иванов

Днес в 21:00 часа Витоша (Бистрица) и Ботев (Враца) слагат точка на 2-ия кръг в efbet Лига.

До момента Витоша няма нито една победа срещу врачани. От четири двубоя помежду им Ботев има три победи, а един мач е завършил наравно.

И двата тима започнаха новия сезон със загуби. Витоша загуби от Славия с 2:3, а момчетата на Сашо Ангелов паднаха от Берое с 1:3 като домакини.

Групата на Витоша за мача с Ботев (Враца)

Двубоят е тази вечер от 21:00 часа

Голямата липса за бистричани е Емил Гъргоров. Той получи контузия в двубоя с "белите" и няма да е на разположение на Енгибар Енгибаров.

В същото време Ботев идва в Бистрица в оптимален състав. Врачани нямат контузени и наказани футболисти и треньорът Сашо Ангелов ще може да пусне най-доброто, с което разполага.