Стефан Христов влиза на мястото на Ангел Стоянов.

Иван Минчев напуска терена, а на негово място влиза Наско Милев.

Карабельов е заменен от Узунов.

72′

Удар на Минчев мина над вратата на Витоша.

67′

ГОООООЛ ЗА ВИТОША!!! Разписа се Дани Пеев с прецизен удар от пряк свободен удар.

65′

Удар на Велев минава над вратата.

62′

Християн Василев спаси вратата си от гол! Николай Христозов изби лошо центриране от пряк свободен удар, а Андреа Христов стреля от воле, но вратарят се намеси и изби в корнер. От последвалия ъглов удар отново Христов нанесе удар с глава, но Василев улови.

61′

Момчил Цветанов заменя Ивайло Димитров.

60′

Удар с глава на Старокин след центриране от пряк свободен удар мина покрай вратата на Славия.

53′

Неточен удар с глава на Милчо Ангелов.

52′

Милчо Ангелов чукна топката към Иван Минчев, който с прати кълбото на сантиметри над напречната греда с удар извън наказателното поле.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Удар от далечна дистанция на Стефан Велев мина покрай вратата.

41′

Лъчезар Котев получи топката пред наказателното поле, с гръб към вратата на Славия. Халфът се обърна, напредна и стреля, но Стергиакис успя да играе с кълбото и го изби в корнер.

40′

Двубоят преминава под лек превес на Славия, но "белите" не успяват да затруднят Християн Василев по никакъв начин.

21′

Опасен удар на Милчо Ангелов, който е отразен от Василев.

15′

Георги Ангелов предотврати сериозна опасност пред Християн Василев. Правещият дебют защитник направи шпагат и спря откъсващия се сам срещу вратаря Милчо Ангелов.

3′

Удар с глава на Ивайло Димитров след центриране на Шоколаров мина над вратата.

1′

99. Христов 71. Т. Иванов

Витоша (Бистрица) приема Славия в мач от 23-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17:30 часа на стадиона в Бистрица". "Белите" ще търсят задължителна победа над последния в елита, за да запазят шансовете си за класиране в Топ 6 след края на редовния сезон. "Тигрите" на Костадин Ангелов все още чакат своя исторически първи успех в елита.

Двама нови в групата на Витоша за мача със Славия

Ангелов стартира сред титулярите?

В предишния кръг отборът от Бистрица отстъпи с 0:1 на Пирин (Благоевград) и не се разписа за 13-и път от 22 мача. Днес се очаква Ангелов да заложи в предни позиции на Григор Долапчиев, а най-близо до него ще действа ветеранът Даниел Пеев.

Славия вкара гол във всеки от последните си 5 шампионатни двубоя, но опази вратата си суха само в един от най-скорошните си 9 мача. Старши треньорът Златомир Загорчич ще чака попадения от привлечения от ЦСКА Милчо Ангелов, както и от офанзивното трио Галин Иванов, Иван Минчев и Ивайло Димитров.